الکتروفورز 
 •  

  بخش الکتروفورز آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش از بخش های تخصصی می باشد که با به کارگیری پرسنلی توانمند و دانش محور در جهت ارائه خدمات تشخیصی در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت راه اندازی شده و مشغول سرویس دهی به پزشکان ارجمند و بیماران محترم می باشد.

   

  در این آزمایشگاه، جداسازی و اندازه گیری سطوح مختلف هموگلوبین (شناسایی بیش از 150 نوع واریانت مختلف هموگلوبین نظیر: HbA,A2,F,S,D,G,C,E,O ) ، جداسازی و تعیین انواع ایمونوگلوبولین های سرم و ادرار نظیر :IgG,IGM,IgA,Kappa,Lambda,k-free,L-free و ... و همچنین الکتروفورز پروتینهای خون ، ادرار و سایر مایعات بدن مورد بررسی قرار می گیرد .

   

  این بخش مجهز به دو دستگاه MINICAP و Capilary Flex piercing می باشد این دستگاهها متعلق به شرکت Sebiaساخت کشور فرانسه می باشند

  همانند سایر بخش های این آزمایشگاه، بخش الکتروفورز دارای برنامه‌هاي كنترل كيفي براساس الزامات مرجع سلامت است كه توسط مسئول بخش مربوطه و مسئول کنترل کیفی انجام و نظارت مي‌شود.

   

  دستگاه MINICAP آخرین ابداع شرکت Sebia فرانسه در تکنولوژی کاپیلاری الکتروفورز است. پیشرفته ترین روش و سیستم جداسازی هموگلوبین ها با توانایی بیش از 150 نوع واریانت مختلف هموگلوبین نظیر: Hb.A1c,A2,F,S,D,G,C,E,O  و تعیین نوع ایمونوگلوبولین های سرم و ادرار نظیر :IgG, IgG, IgM, Kappa, Lambda, k-free, L-free,…  را دارا می باشد .
  در این بخش همچنین الکتروفورز پروتینهای خون، ادرار و سایر مایعات بدن مورد بررسی قرار می گیرد.

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت متعلق به كلينيك فرجاد مي باشد